Hydroforowe zbiorniki – średnia pojemność

      Możliwość komentowania Hydroforowe zbiorniki – średnia pojemność została wyłączona

Zbiorniki hydroforowe 150 l to jedne z najpopularniejszych modeli wśród wszystkich zbiorników ciśnieniowych, które możemy znaleźć na rynku. Jedną z firm, która znana jest z produkcji doskonałej jakości zbiorników jest firma Water Global Solution. W jej ofercie znajdziemy bardzo bogaty wachlarz produktów. Znane są takie serie zbiorników tej firmy jak MacEtUltraMac, Thermowave, AllWeather, M-Inox, Superflow, C Lite CAD i wiele, wiele innych. Serią, w której dużą część zbiorników stanowią zbiorniki hydroforowe 150 l to seria PressureWave. Są one przygotowane z myślą o wszystkich tych, którzy potrzebują zbiorników bardzo trwałych do różnorodnych zastosowań; w układach wspomagających, w układach podlegających rozszerzalności cieplnej, a także w układach nawadniania. Niekiedy stosuje się je do tłumienia uderzeń hydraulicznych.

Czym się charakteryzują?

Zbiorniki hydroforowe 150 l https://www.zbiorniki-hydroforowe.pl, podobnie jak inne zbiorniki w tej serii, wyposażone są w tzw. przeponę, nazywaną również membraną. Dzięki jej wykorzystaniu, zbiornik zostaje zabezpieczony przed korozja, a także znacznie zwiększa się objętość zbiornika, względem modeli klasycznych. Zbiorniki te podlegają wielu testom oraz badaniom – są to testy wieloetapowe odbywające się na etapie produkcji. Każdy z kupujących może mieć zatem pewność, że posiada zbiornik dobrze przygotowany i pewny. Ważne są także normy, o które producent ten naprawdę dba! Sprzęty te spełniają najważniejsze normy, w tym: NSF 6l, CE/PED, WRAS, ACS, ISO-9001. Aprobata GOST.
Jeżeli zależy nam na jakości naszej instalacji wodociągowej, powinniśmy przykładać bardzo dużą wagę do części, na które się decydujemy. Te zbiorniki wykonane są niemal w sposób perfekcyjny; powłoki wewnętrzne są z poliuretanowego lakieru dwuskładnikowego, który natryskany jest na podkład epoksydowy, co znacznie zwiększa trwałość tych modeli. Dodatkowo spotykamy się tutaj z bardzo szczelną pokrywą zaworu powietrznego, która uszczelniona jest pierścieniem typu o-ring. To wszystko sprawia, że zbiorniki te można nazwać najlepszymi na rynku!